• صفحه اینستاگرام ما
  • کانال تلگرام ما

اشرفی اصفهانی/ نبش گلستان چهاردهم/ برج نگین رضا/ واحد 415

 

2144056783  -  2144057969 (98+)

 

وبلاگ ما

لیست مطالب وبلاگ.

داکت اسپلیت چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

دوشنبه 02 دی 1398

نویسنده : خانم زنگنه


داکت اسپلیت اصطلاحی است که بسیاری از کارشناسان برای اسپلیت های کانالی مورد استفاده قرار می دهند که امروزه یکی از رایج ترین سیستم های سرمایش و گرمایش در آپارتمان ها محسوب می شود.

بیشتر بخوانید ...

فن کوئل چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

دوشنبه 02 دی 1398

نویسنده : خانم زنگنه


در یک دستگاه فن کویل برای کنترل موثر گرمایش و سرمایش مورد نظر خروجی از دستگاه، سرعت موتور (Motor) فن کنترل می شود.

بیشتر بخوانید ...

چیلر چیست؟ و چه کاربردی برای ما دارد؟

دوشنبه 02 دی 1398

نویسنده : خانم زنگنه


چیلر دستگاهی است که حرارت را از مایع (معمولاً آب) بر اساس سیکل تبرید تراکم بخار و یا جذبی می زداید. این مایع می تواند برای خنک کاری هوا و یا دستگاه‌ها استفاده شود که معمولاً به صورت سیکل و درون یک مبدل حرارتی جریان دارد.

بیشتر بخوانید ...

آشنایی با انرژی سازان مهر ماندگار

یکشنبه 21 مهر 1398

نویسنده : مدیر سایت


آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.آشنایی با رزومه ، تاریخچه ، خدمات ، عملکرد و مشتریان انرژی سازان مهر ماندگار.

بیشتر بخوانید ...